Wybory do samorządów talmudycznych.

To wszystko zasługa chciwego plebsu.

Gawronski Rafzen's Blog

Judeo-sataniści nakłaniają Polaków do głosowania, a Polacy dobrze czynią, iż nie słuchają się diaspory w Polsce. Polaku nie bądź durny i nie idź do urny ponieważ to nie Polacy liczą głosy, a na marginesie należy zauważyć, iż przy ogromnych nasłuchach służb wszelakich nigdy nie udało się złapać fałszerzy wyborczych; no może poza groźnymi pijaczkami co za obiecane wino lub pół litra wódki idą głosować.
Widać jak hermetyczny system oszukiwania Polaków jest wdrożony w Polsce i nawet gdy znajdą się odważni Polacy oraz dobrze przygotowani merytorycznie którzy ujawnią fałszerstwo wyborcze to i tak sądy w Polsce, a raczej psychopaci cywilizacyjni ubrani na czarno orzekają iż „ oszustwo wyborcze nie miało wpływu na wynik wyborczy”. Nawet Goebbels nie wymyśliłby lepszego orzeczenia.
Ale poważnie przy niskiej frekwencji wiemy z całą pewnością ilu jest judeo-satanistów w Polsce. Jak wynikałoby z badań dr. Ratajczaka wysłana do Polski w celach ludobójczo-kryminalnych horda judeo-satanistów z Rosji rozmnożyła…

View original post 136 more words

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s