Koszerne dzieci szatana zakończyły uchwalanie Ustawy GMO w Polsce.

Juden, Juden uber alles!

klubreportera

Koszerne dzieci szatana jak im oświadczył sam Jezus skupione wokół mamony Polaków czyli we władzach okupacyjnych tj: rządzie Sejmie, Senacie i Urzędzie Prezydenta zrealizowały kolejną wytyczną demonkracji talmudycznej.
W dniu dzisiejszym będąc jak na dzieci szatana przystało zorganizowaną grupą przestępczą zbuntowanych osobników wobec Stwórcy zakończyli uchwalanie kolejnej Ustawy dla Polaków /Nur für Polen / z polecenia starszych dewiantów w wierze. Gdy pisałem o partiach stosujących kryminalną politykę dzielenia Polaków i działających pod zawołaniem: „Jestem za, a nawet przeciw’” minęło już kilka lat.

http://rafzen.wordpress.com/2011/08/18/cywilizacja-apartheidu-w-polsce/

Monsanto-Van-Gogh-001

Aby Polakom pomóc w ich świadomości należy zauważyć, iż Ustawa o nasiennictwie czyli komercjalizacji nasion dotycząca małej grupy producentów zasobów modyfikowanych genetycznie i będących ich właścicielami do końca świata w kształcie uchwalonym 1 lipca 2014 roku przez Okupacyjny Sejm w Polsce i przyjętą przez Okupacyjny Senat bez poprawek została zainicjowana przez rzekomą opozycję w wierze talmudycznej czyli PiS, którzy tak jak przystało na salonach chlewów talmudycznych…

View original post 2,257 more words

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s